АБОНЕМЕНТ

Доступ на події 4-го Київського тижня критики можливий за абонементами, що дають право відвідувати усі або частину подій фестивалю, або за квитками на обрані сеанси.


Квитки на окремі сеанси


У рамках фестивалю діє два види абонементів: 


ПОВНИЙ АБОНЕМЕНТ дає право відвідувати усі події фестивалю.

ДЕННИЙ АБОНЕМЕНТ дає право відвідувати події фестивалю, які розпочинаються до 17:00 включно, та, як і повний абонементи, дає змогу побачити всі 19 фільмів фестивальної програми. 

 

Вартість Повного абонемента 650 грн — sold out

Вартість Денного абонемента 400 грн — sold out


*Абонемент не дає право відвідувати Індустрійну секцію («Перший погляд»), де діє доступ за запрошеннями.


Щоб придбати абонемент, необхідно заповнити форму акредитації. Після заповнення форми та оплати абонемента ви отримаєте підтвердження придбання, а на ваше ім’я буде виписаний бейдж. 

Отримати бейдж можна в акредитаційній точці у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) з 20 по 26 жовтня з 9:30 до 19:30. Окрім 22 жовтня — з 9:30 до 18:00.


Як користуватися абонементом:


1. Щоб потрапити на сеанс, доступний для вашого виду абонемента, ви маєте забронювати безкоштовні квитки у вашому особистому кабінеті на сайті ticketsbox.com у розділі «Мої абонементи» – «Мій розклад». 

В особистому кабінеті ви можете формувати власний розклад, бронювати та повертати квитки. 


2. Бронювання квитків онлайн буде доступне за 7 днів до старту фестивалю. Ми надішлемо вам нагадування, аби ви не забули забронювати квитки на бажані сеанси. 


3. Вам не потрібно нічого друкувати, аби потрапити на сеанс: усі заброньовані вами квитки будуть автоматично прикріплені до вашого бейджа. Для того, аби ви потрапили на сеанс, нам достатньо відсканувати ваш бейдж. 


4. При бронюванні діє обмеження у 19 квитків на абонемент – за кількістю фільмів у програмі. 


5. Звертаємо вашу увагу, що кількість місць у кінозалі обмежена.


6. Абонемент не підлягає поверненню та не може бути переданий іншій особі. У разі скасування чи зміни формату проведення фестивалю, власникам абонементів буде запропоновано повернення коштів.


7. У разі втрати фестивального бейджа, повторна видача неможлива, але ви можете придбати абонемент ще раз. 


Увага!

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ КІНОФЕСТИВАЛЮ: 


1. Перебування у приміщенні кінотеатру дозволено лише в захисних масках.

 

2. Просимо дотримуватися правил розсадки в кінозалі.


3. Будь ласка, зберігайте дистанцію 1,5 м у чергах на вхід та вихід до кінозали.


4. Якщо ви захворіли, просимо утриматись від відвідування заходів фестивалю. Скасувати заброньований за абонементом квиток можна в особистому кабінеті, а придбаний квиток повернути у будь-який час (але не пізніше, ніж за 30 хв до початку сеансу). Інструкція з повернення квитків тут https://kcw.com.ua/p/tickets.


5. Фестиваль залишає за собою право відмовити вам у відвідуванні заходу за наявності підвищеної температури (>37.5) та респіраторних симптомів – кашлю та нежитю.


Якщо ви є представником ЗМІ, ви можете подати заявку на акредитацію.


Якщо у вас виникли питання стосовно отримання абонемента, повідомте, будь ласка, на kyivcriticsweek@gmail.com, +380631656860