Подати фільм

ФІЛЬМ, ЯКИЙ ВІДПОВІДАЄ НИЖЧЕЗАЗНАЧЕНИМ УМОВАМ МОЖЕ БУТИ ВИСУНУТИЙ НА НАГОРОДЖЕННЯ ПРЕМІЄЮ 2023


- Виробництво фільму завершено після 1 січня 2022 року (публічний показ не обов'язковий) або фільм був вперше показаний в Україні в період з 1 жовтня 2022 року до 30 вересня 2023 року включно. Під показом мається на увазі кінотеатральний прокат протягом щонайменше тижня на території України або перший показ на українському кінофестивалі.

- Фільм вироблений повністю або у спільному виробництві із суб'єктами кінематографії з України.

- Фільм не було подано на здобуття Премії у попередні роки.


Для участі у відборі подача на Премію обов’язкова.


Допускається подання фільмів, перший публічний показ яких відбувся до 1 жовтня попереднього року, але фільм не було подано на попередні Премії. Рішення про включення таких фільмів до розгляду приймає Правління Премії.


Для номінації «За досягнення» кандидатури висуваються дійсними членами комітету премії. Це можуть бути українські автори робіт про українське чи зарубіжне кіно, а також зарубіжні автори робіт про українське кіно – кінокритики, кінознавці, журналісти, куратори, блогери тощо. Роботи можуть бути різного формату (публікація, монографія, виставка, блог тощо), опубліковані або публічно представлені в період 1 серпня 2022 року – 31 липня 2023 року.


ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПРЕМІЮ 2023 ЗАВЕРШЕНО.