КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ ПРЕДСТАВЛЯЄ СТУДЕНТСЬКУ ПРОГРАМУ «ПЕРШИЙ ПОГЛЯД»: ВІДКРИТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК

У рамках 4-го щорічного кінофестивалю «Київський тиждень критики» створено фестивальну програмну секцію «Перший погляд». До неї увійдуть студентські фільми, які під час фестивалю будуть представлені провідним українським продюсерам, відбірникам кінофестивалів та кінокритикам. 

 

До селективного комітету програми також увійдуть студенти, які разом із критиками-кураторами фестивалю здійснять відбір кіноробіт. До участі запрошуються студенти та студентки 3-5 курсів, які вивчають кіномистецтво. Для подачі заявки необхідно заповнити форму до 3 червня 2020 року. 

 

«Київський тиждень критики» – міжнародний кінофестиваль, створений з метою ознайомлення українських глядачів із найкращими новими фільмами, обраними професійними українськими кінокритиками. До програми фестивалю входять стрічки з лайн-апів головних світових кінофестивалів цього року, а також картини, що мали значний вплив на історію кінематографа або присвячені визначним діячам кіномистецтва. 

 

Кураторами фестивалю виступають українські кінокритики: редакторка розділу «Культура» онлайн-видання LB.ua та співзасновниця «Спілки кінокритиків України» Дарія Бадьйoр, режисер та засновник інтернет-журналу про авторське кіно Cineticle Станіслав Битюцький, кінокритик, автор видань LB.ua, «Фокус» та DTF MAGAZINE Сергій Ксаверов та кінокритикиня, радіоведуча та випускова редакторка Vertigo Анна Дацюк. 

 

У 2020 році проведення «Київського тижня критики» заплановано на 22-28 жовтня.