Носоріг
Носоріг
Країна: Україна, Польща, Німеччина Рік: 2021 Хронометраж: 101 хв. Жанр: кримінальна драма Режисер: Олег Сенцов У ролях: Сергій Філімонов, Євген Черников, Євген Григор’єв, Аліна Зевакова


– Конкурсна програма «Горизонти», Венеційський кінофестиваль, 2021


Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.


Українська, російська з англійськими субтитрами.


Куратор програми «Фокус: Україна – Канада» Джейсон Горбер:

Дивлячись з боку тих, хто за межами України, відокремлений від уявлення про минуле режисера Олега Сенцова та головного актора Сергія Філімонова, «Носоріг» – це стильна, жорстока, надзвичайно добре реалізована казка про молодого чоловіка, що виріс від того над ким знущалися до того, хто знущається. У фільмі є всі тропи великих казок про гангстерів, питання моралі, ретельно складена історична документація бурхливого періоду і чудова символічна частина. Якщо звернути увагу на обставини ув'язнення Сенцова, складну історію життя Філімонова, та непросту історію пострадянської України 90-х років, то можна побачити задатки великого мистецтва, де чим ближче ви дивитесь, тим більше можете знайти. Фільм не потребує політичних суперечок або каскадерських трюків, щоб підсилити його досконалість, він генерує автентичність, відчутну крізь культури та країни. Результат – це потужне поєднання кінематографічних ремесел, жахаючих зображень та нюансного образу анімалістичного бандита, який прямує до спокути, але виявляє, що він опинився у замкнутому колі насильства, якому сам сприяв.Кадри:
Трейлер:
Назад до програми