Пікнік біля Навислої скелі
Picnic at Hanging Rock
Країна: Австралія Рік: 1975 Хронометраж: 115 хв. Жанр: містична драма Режисер: Пітер Уїр У ролях: Рейчел Робертс, Вів'єн Грей, Хелен Морс, Домінік Гард, Джон Джеррет, Джекі Уівер, Френк Гуннелл


– Найкраща операторська робота, BAFTA, 1977


Стрічка знята за однойменною книгою Джоан Ліндсі. 14 лютого 1900 року студентки жіночого коледжу Еппл'ярд вирушили на пікнік до підніжжя Навислої скелі. Чотири дівчини відпросилися прогулятися по скелях, і назад повернулася тільки одна. Пізніше серед каменів загубилася і їхня вчителька. Це зникнення так і залишилося загадкою.


Куратор фестивалю Сергій Ксаверов:

«Пікнік біля Навислої скелі» відкрив світові чи не найпізнішу, останню «нову хвилю» кіно – австралійську. Проте, фільм Пітера Уїра майже немає спільного з фільмами його колег, в яких переважало сучасне та соціальне, а екскурси у минуле Австралії були переосмисленням відносин між колонізаторами та аборигенним населенням. У фільмі «Пікнік біля Навислої скелі», намертво застебнутий на всі ґудзики, вікторіанський світ приватної школи для дівчат зустрічається із феноменом зі світу природи. Події дня святого Валентина 1900 року біля Навислої скелі в штаті Вікторія та їхні наслідки без перебільшення можна назвати однією з найзагадковіших таємниць кіно останніх 50 років.Кадри:
Трейлер:
Назад до програми