Сліпа зона
L'angle mort
Країна: Франція Рік: 2020 Хронометраж: 104 хв. Жанр: драма Режисер: Патрік-Маріо Бернар, П'єр Трівідік У ролях: Жан-Крістоф Фоллі, Ізабель Карре, Голшифте Фарахані


Домінік вміє ставати невидимим, але соромиться своєї здібності та тримає її в таємниці. Та коли здатність контролювати свій дар вийде з-під контролю, життя чоловіка, його дружби та стосунки зміняться назавжди.


Куратор фестивалю Сергій Ксаверов:


Ми вже звикли, що герої з надприродними здібностями існують у кіно тільки щоб давати чи брати. Останнє – майже постійна риса фільмів, герої яких мають дар невидимості. Починаючи із класичного фільму Джеймса Вейла 1932 року, цей дар нищить в них моральні бар'єри та вивільняє назовні всіх внутрішніх демонів. Головний герой цього фільму, 38-річний парижанин карибського походження на ім'я Домінік, з народження має дар ставати невидимим. Щоправда, цю версію «Людини-невидимки» ріднить із класичним кінотвором тільки формат 4:3, у якому його було зафільмовано. Фільм Патріка-Маріо Бернарда та П’єра Трівідіка використовує фантастичний елемент як метафору відчуження та соціальної непомітності.

Кадри:
Трейлер:
Назад до програми