Південний термінал
Terminal Sud
Країна: Франція Рік: 2019 Хронометраж: 96 хв. Жанр: драма Режисер: Рабах Аммер-Займеш У ролях: Рамзі Бедіа, Амель Браїм-Джеллуль


– Номінація на «Срібного леопарда» за найкращий фільм, Міжнародний кінофестиваль у Локарно, 2019

У країні, зануреній у збройний конфлікт, лікар намагається виконувати свій обов'язок всупереч усьому, що відбувається навколо. Допоки одного дня його життя не перевертається з ніг на голову.


Куратор фестивалю Станіслав Битюцький:


Рабаха Амер-Займеша сьогодні вважають одним з найбільш самобутніх режисерів, які працюють у Франції. Його фільми сповнені великої свободи, поезії та політичних мотивів. Все це можна знайти і в його останній стрічці «Південний термінал». У ній розповідається історія неназваної країни, за якою легко впізнається рідний для режисера Алжир 90-х – з постійним політичним хаосом, насиллям, викраденнями та вбивствами людей. Саме в цих обставинах живе головний герой – лікар, який будь-що намагається виконувати свою роботу та лишатися осторонь від оточуючих його подій. Та чи можна довго лишатися поза політикою та не помічати тих жахів, що кояться навкруги? І чи можна взагалі опинившись в чистилищі, самому лишатися безневинним? Сам Рабах в цих умовах колись розпочав знімати власне політичне кіно, його герой – обирає інший шлях боротьби.

Кадри:
Трейлер:
Назад до програми