Атлантида
Атлантида
Країна: Україна Рік: 2019 Хронометраж: 108 хв. Жанр: драма Режисер: Валентин Васянович У ролях: Андрій Римарук, Людмила Білека, Василь Антоняк


– Премія секції Orizzonti за найкращий фільм, Венеційський кінофестиваль, 2019

– Гран-прі міжнародного кінофестивалю Les Arcs Film Festival (Франція), 2020

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.


Куратор програми Олів’є Пеліссон:


Всебічно обдарований Валентин Васянович виступив автором сценарію, режисером, продюсером та монтажером «Атлантиди». Завдяки величезній силі та унікальному кінематографічному баченню він будує особливий всесвіт, в якому реальність перетворюється на захопливу історію про посттравматичний стресовий розлад. Ця подорож є потужним і тривожним експериментом для глядачів. Ми занурюємося у радикальну людську історію, у якій головні герої – двоє чоловіків, які мають справу зі своїм минулим та сьогоденням – намагаються вижити після страшних часів. Тривожні образи та лаконічна конструкція роблять стрічку унікальною у зіткненні людства із життям та смертю.

Кадри:
Трейлер:
Назад до програми