Чужі серед нас
They Live
Країна: США Рік: 1988 Хронометраж: 94 хв. Жанр: фантастичний горор Режисер: Джон Карпентер У ролях: Родді Пайпер, Кіт Девід, Мег Фостер


Одного разу простий робітник-будівельник знаходить незвичайні сонячні окуляри. Одягнувши їх, він отримує можливість побачити світ таким, яким він є. Уряд і засоби масової інформації бомбардують людей прихованими повідомленнями, які працюють на рівні підсвідомості. Виявляється, політики і громадські лідери насправді – потворні і злі інопланетяни. Їхня місія на Землі – проводити масову кампанію з підпорядкування землян своїй волі.


Куратор фестивалю Сергій Ксаверов:

Безробітний чоловік знаходить окуляри, у яких світ та його мешканці виглядають зовсім не тим, чим здаються. Єдиний політичний фільм Джона Карпентера був реакцією на жадібність та індивідуалізм рейганоміки 80-х років. «Чужі серед нас» не шукав винних для вдумливого діалогу, бо навіщо тоді запрошувати на головну роль професійного реслера Родді Пайпера? «Чужі серед нас» прийшов у кінці десятиліття, щоб із жанровою прямотою «жувати жуйку та роздавати духопелів». І в нього закінчилася жуйка.


Кадри:
Трейлер:
Назад до програми