Відеодром
Videodrome
Країна: Канада Рік: 1983 Хронометраж: 87 хв. Жанр: фантастичний трилер Режисер: Девід Кроненберґ У ролях: Джеймс Вудс, Соня Смітс, Деббі Гаррі


Телевізійний продюсер, розшукуючи свіже і оригінальне порно для свого кабельного каналу, випадково натрапляє на «Відеодром» – передачу про секс і вбивства, багаторазовий перегляд якої розкладає не тільки психіку, але і плоть людини.


Куратор фестивалю Станіслав Битюцький:

Вийшовши з низькобюджетного канадського кіно та маленьких горор-експериментів, Девід Кроненберґ поступово створив власний унікальний всесвіт, де ключовими темами стали трансформації та мутації людського тіла та свідомості. «Відеодром» – найбільш знакова робота режисера. Вона принесла Кроненберґу перше велике визнання та стала одним з найбільш точних відбитків початку 80-х – з їх черговою технологічною еволюцією, збільшенням впливу телебачення та все більшої популярності порнографії й насилля як частини розважального контенту. Головний герой цього фільму – власник піратського кабельного каналу, одержимий пошуками все більш відвертого відео для своєї аудиторії. В цих пошуках він втрачає себе і своє тіло, проте на заміну цього отримує дещо значно більше – справжню нову плоть.


Кадри:
Трейлер:
Назад до програми