Прісцилла
Priscilla
Країна: США, Італія Рік: 2023 Хронометраж: 113 хв. Жанр: Біографічна драма Режисер: Софія Коппола У ролях: Кейлі Спені («Погані часи в Ель-Роялі»), Джейкоб Ейлорді («Ейфорія», «Солодкий схід»), Даґмара Домінчик («Спадкоємці») Мова: Англійська з українськими субтитрами


— «Кубок Вольпі» за Найкращу жіночу роль, Венеційський міжнародний кінофестиваль, 2023 


Прісцилла — юна донька американського військового, який несе службу в Німеччині. Дівчина сумує за безтурботним підлітковим життям в Америці і без вагань приймає від незнайомця запрошення на вечірку. Там вона зустрічає Елвіса Преслі – і починається сповнена пригод і небезпек історія їхнього кохання, шлюбу та скандального розлучення.


Кінокритикиня Анна Дацюк про «Прісциллу»:

Повернення Софії Копполи у велике кіно — нова сторінка у дослідженні прекрасної епохи та мотиву відчуженості у ній. Колись Софія вже розповідала історію дівчини, яку видали заміж за короля, однак на відміну від «Марії-Антуанетти», «Прісцилла» — історія болючого дорослішання та прощання з культами ХХ століття. Кейлі Спейні стає відкриттям цього кіно, демонструючи з якою обережністю її героїня заходить у легендарне амплуа «дружини Елвіса» аби в результаті засвідчити, як впевнено та швидко власна мрія може перетворитися на пастку.


Кадри:
Трейлер:
Назад до програми