Знамення
Augure
Країна: Бельгія, Нідерланди Рік: 2023 Хронометраж: 90 хв. Жанр: Драма Режисер: Балоджі У ролях: Люсі Дебе, Марк Зінга, Еліан Умухіре Мова: Англійська, французька, суахілі, лінгала з українськими та англійськими субтитрами


— Нагорода «Новий голос», програма «Особливий погляд», Каннський кінофестиваль, 2023

— Офіційна програма, Лондонський кінофестиваль, 2023

— Офіційна програма, Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах, 2023

— Офіційна програма, Кінофестиваль у Сіднеї, 2023


Епічна та сюрреалістична історія про остракізм і важкий тягар долі. Після кількох років проживання в Бельгії, в уродженця Конго молодого хлопця Коффі та його партнерки Аліси ось-ось мають народитися двійнята. Пара вирішує поїхати до рідного міста чоловіка, щоб отримати благословення його батьків. Однак ситуація значно складніша і болючіша, ніж здається, адже більшу частину свого життя Коффі провів на відстані від сім'ї, вважаючись соціальним вигнанцем, який приносить нещастя і ганьбу всім, із ким контактує.


Кінокритик Сергій Ксаверов про «Знамення»:

Дебют Балоджі отримав на Каннському фестивалі приз “Новий голос”, й точніше цієї місткої характеристики не може бути. Багатий на фантасмагоричні образи, некласично побудований й знятий в надзвичайно складній локації, нетрях Кіншаси, «Омен» мало на що схожий не тільки серед фільмів цього року, а й останніх десятиліть. Це погляд очима чотирьох героїв та героїнь на одне те саме місце — батьківщину, місця задушливого та жахливого, але прекрасного та єдиного по-справжньому живого на всьому світі. Місця, реальність якого не така як деінде.


Кадри:
Трейлер:
Назад до програми