Ірма Веп
Irma Vep
Країна: Франція Рік: 1996 Хронометраж: 99 хв. Жанр: Драматична комедія Режисер: Олів'є Ассаяс У ролях: Меґґі Чун («Любовний настрій»), Жан-П'єр Лео («Останнє танго в Парижі») Мова: Французька, англійська з українськими та англійськими субтитрами


— KNF Award, Роттердамський міжнародний кінофестиваль, 1997


Блискучу гонконзьку кінозірку Меґґі Чун запрошують на головну роль у рімейку класичного фільму «Вампіри». Акторка радо погоджується одягнути культовий костюм і втілити на екрані Ірму Веп. Однак хаос на знімальному майданчику ставить виробництво стрічки під питання: у режисера нервовий зрив, актори не розуміють, чого від них хочуть, і всі навколо намагаються зірвати фільмування. Так подорож Меґґі перетворюється на комедію помилок і культурних зіткнень.


Станіслав Битюцький про фільм:

Один із найважливіших французьких фільмів 1990-х, у якому можна знайти десятки сенсів, але так і не наблизитися до розуміння жодного з них. З одного боку, це сатира на французьку кіноіндустрію. З іншого — зізнання їй у любові. Це іронічний погляд на кіно після «нової хвилі». Це осмислення різних форматів кіно. Це низькобюджетний фільм, знятий на 16-мм плівку. Це історія про складність людських стосунків, втрачених чи ненадійних зав’язків. І нарешті, це історія про порожнечу, яку неможливо заповнити, — в навколишньому просторі чи всередині себе.


Кадри:
Трейлер:
Назад до програми