ЛІСОВА ПІСНЯ. МАВКА
ЛІСОВА ПІСНЯ. МАВКА
Країна: Україна Рік: 1981 Хронометраж: 82 хв. Жанр: драма Режисер: Юрій Іллєнко У ролях: Людмила Єфименко («Легенда про княгиню Ольгу», «Молитва за гетьмана Мазепу»), Віктор Кремльов, Майя Булгакова, Іван Миколайчук, Людмила Лобза, Борис Хмельницький, Віктор Демерташ, Пилип Іллєнко Мова: українська, російська з українськими субтитрами

Екранізація однойменної драми-феєрії Лесі Українки. У заповідному казковому лісі живе чарівна Мавка. Одного дня вона чує, як грає на сопілці сільський парубок Лукаш, та закохуєтеся в нього. Заради коханого Мавка покидає попереднє життя, але своєю серед людей вона так і не стає. Коли ж Лукаш одружується з місцевою дівчиною Килиною, його чекає відплата.


Мавку в картині втілила акторка Людмила Єфименко. У 80-х вона зіграла ще у двох знакових українських стрічках — «Легенда про княгиню Ольгу» та «Лебедине озеро. Зона». Таким чином, Єфименко стала важливим уособленням цього переломного десятиріччя нашого кіно, а її Мавка — важливим переосмисленням канонічної героїні Лесі Українки. 


Тексти надано Довженко-Центром


Кадри:
Трейлер:
Назад до програми