Юний детектив
The Kid Detective
Країна: Канада Рік: 2020 Хронометраж: 100 хв. Жанр: комедія, драма, містика Режисер: Еван Морган У ролях: Адам Броуді, Софі Нелісс


– 4 номінації Canadian Screen Awards, 2021


У свої 12 років Ейб став справжньою сенсацією: облаштувавши власне детективне бюро в будиночку на дереві, він розплутував усі загадкові справи в рідному містечка. Роки потому він продовжує займатися примітивними завданнями, його кар’єра застигла на одному місці, він багато п’є та постійно себе жаліє. Але тепер усе може змінитися, адже детективу нарешті довіряють серйозне розслідування: нова клієнтка прагне дізнатися, хто вбив її бойфренда.


Англійська з українськими субтитрами.


Куратор фестивалю Станіслав Битюцький:

Фільм, сама назва якого може легко ввести в оману. Розпочинаючися як не дуже оригінальна, діснеївська пародія на детективні історії в дусі Реймонда Чандлера та чисельні нуари, «Юний детектив» поступово переходить до чогось значно більшого. За історією детектива-невдахи тут несподівано прихована сумна розповідь про неможливість реалізації свого дитячого потенціалу, розчарування та неможливість примиритися з реальністю. А за чисельними кумедними епізодами все більше відчувається щось вкрай песимістичне, моторошне та екзистенціальне. І, мабуть, символічно, що головну роль тут грає саме Адам Броуді, актор який прославився ще в юні роки, і чия кар’єра з того часу поступово йде на спад.


Кадри:
Трейлер:
Назад до програми