Перший погляд (Архів)

Програма «Перший погляд» – індустрійна програма кінофестивалю, до якої входять студентські фільми, що будуть представлені провідним українським продюсерам, відбірникам кінофестивалів та кінокритикам під час фестивалю. У межах 5-го «Київського тижня критики» студентська програма відбулася вдруге.Журі продюсерів визначає фільм-переможець, режисер або режисерка якого отримає Приз – сертифікат на отримання послуг зі звукових робіт у майбутній стрічці на суму 1000 доларів від CINEMA SOUND PRODUCTION.

До складу журі у 2021 р. увійшли:

Дмитро Суханов – продюсер компанії Toy Pictues/Toy Cinema, Голова Асоціації Кіноіндустрії України;

Олег Щербина – продюсер, директор «Фреш Продакшн» 

Дмитро Мінзянов – продюсер компанії KRISTI FILMS

Анастасія Буковська – режисерка, продюсерка, співзасновниця Family Production

Олександра Костіна – продюсерка, співвласниця компанії Bosonfilm

Володимир Третяков — саунд-продюсер, композитор, звукорежисер, студія Dolby Atmos Сinema Sound UA


Програма 2021:


Нещасний випадок

режисер: Богдан Геркалюк

Будапештський університет імені Лоранда Етвеша (ELTE), Ккурс Filmmaking програми Film Studies

Хронометраж: 14:07 хв.

Пізно вночі Іштван стає єдиним свідком нещасного випадку на дорозі, але впливова людина хоче змусити його забути побачене. Чи зможе він захистити себе і власну сім`ю і водночас залишитися людиною?


Біжи, Таню, Біжи

режисерка: Софія Поліщук 

КНУТКіТ ім Карпенко-Карого, Режисура телебачення 

Хронометраж: 21:23 хв.

Зазвичай, в свій день народження люди тікають з роботи додому, але Таня втікає з дому на роботу. Але сьогоднішній день став підступно фатальним – її звільнили. «Втекти» їй більше нікуди, додому йти вона не хоче. Чи вийде головній героїні зустрітися з самою собою, хоч не надовго?


REFLEXIO

режисерка: Анна Мігунова 

КНУКіМ, Факультет режисури кіно і телебачення 

Хронометраж: 15:00 хв.

Iсторія про дівчину, яка намагається вирішити проблеми за допомогою cеансів у психотерапевта. Вони розмовляють, займаются арт-терапією, але під час чергового сеансу вона заходить далеко у підсвідомість, і чи зможе вона вибратись та вирішити проблеми, чи навпаки це тільки посилить внутрішні страхи.


Фільм-переможець:

Ну ти і дура, Ліза 

режисерка: Олександра Конопля

КНУТКіТ ім Карпенко-Карого, Режисура телебачення 

Хронометраж: 21:20 хв.

Головна героїня, Ліза, живе зі своєю мамою, байдужою сестрою та придуркуватою собакою. Вона щиро вірить, що зможе закохати у себе Вадіка, уявляючи їх відносини в дусі фільмів 2000-х. Одного разу, отримавши від хлопця запрошення на вечірку, Ліза під ретельним керівництвом подружок вирішує досягти своєї мети і зустрітися з хлопцем своєї мрії. Проте реальність виявляється не такою казковою, як мрії дівчини. Не дивлячись на байдужість Вадіка, Ліза наполегливо доводить собі та усьому світу, що це і є те саме справжнє кохання. Болісно долаючи байдужість сім’ї, подружок, керівництва вона сподівається почути таке бажане «Я тебе кохаю».


Спеціальна відзнака журі:

Райський дім

режисерка: Аделіна Борець

Варшавська кіношкола, Режисура кіно

Хронометраж: 28:01 хв.

«Райський дім» заснований на реальній історії підлітка, який потрапляє до православного реабілітаційного центру. Там він опиняється в тиранічному режимі, стає жертвою моральних знущань та фізичних тортур. Чи вдастся хлопцю вижити та втекти?


До складу студентської селективної комісії увійшли: Діана Ролемська, Валерія Рябуха та Софія Гринь (КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого).


ПРОГРАМА «ПЕРШИЙ ПОГЛЯД» 2020